Kërko

200.00 Euro €
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare

Oferta Pune
Postuar 4 vjet më parë
830 shikime
Nuk ka foto

200.00 Euro €
Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare

Oferta Pune
Postuar 4 vjet më parë
830 shikime

Përshkrimi

Une jam duke kerkuar per nje ndihmes, per nenen time. vendi i punes eshte 10 Kilometra prej Gjakoves / kosove

Per me shume informacione, ju letem me kontaktoni direkt whats app

+41 79 230 10 35
Pershendetje Prenka

Kontaktoni prenka (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  prenka
  prenka
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lek Dugagjini 5, Gjakove, Kosovo, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  200.00 Euro € Kerkoj Puntore mbi 40 Vjeqare nga prenka