2000.00 Euro €
Kerkoj puntore

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
109 shikime
Nuk ka foto

2000.00 Euro €
Kerkoj puntore

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
109 shikime

Përshkrimi

Kerkoj puntere per Massage ne Stuttgart te gjermani.

Profili i Avni

Avni
Avni Regjistruar për 5+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Avni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Avni
  Avni
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Stuttgart, 70190, Stuttgart, Gjermani, Bota, DIASPORA
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2000.00 Euro € Kerkoj puntore nga Avni