Kërko

1000000.00 Euro €
Kerkojme te punesojme Inxhiniere Zbatimi

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
17 shikime
Nuk ka foto

1000000.00 Euro €
Kerkojme te punesojme Inxhiniere Zbatimi

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
17 shikime

Përshkrimi

Glob-3x shpk eshte nje kompani me experience ne fushen e ndertimit. Glob-3x eshte themeluar ne vitin 2008 ,operon rreth 14 vitesh ne treg. Si ndertuese e shume objekteve pllateve,ajo ka afruar ndertime cilesore dhe stndarte te larta.
Glob-3x shpk hap vende te lira pune per :Inxhinier Zbatimi.
Detyrat:
• Te hartoje planet ditore,javore dhe mujore dhe ti paraqese ato per aprovim dhe miratim.
• Te kete njohuri shume te mira ne realizimin e projekteve
• Te kete aftesi te monitoroje ecurine e proceseve te punes ne kantier.
• Te drejtoje dhe supervizoje stafin e perfshire ne projekt.
• Te perdore shume mire AUTOCAD.
• Te kordinoje me institucionet autoritet kontraktore me te cilet jane lidhur kontratat.

Kualifikimet
• Diploma ne fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
• Minimalisht 2 vite experience pune ne te njejten profil.

Pagesa: e kenaqshme

Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin tone te celularit : +355697003212
Ose na dergoni CV ne adresen tone te e-mailit:
[email protected]

Profili i Glob-3x

Glob-3x
Glob-3x Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Glob-3x (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Glob-3x
  Glob-3x
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Abdyl Frasheri, 1001, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33817, 19.76107

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1000000.00 Euro € Kerkojme te punesojme Inxhiniere Zbatimi nga Glob-3x