Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kujdestare per nje grua te moshuar

Vendndodhja e panjohur
Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
119 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kujdestare per nje grua te moshuar

Vendndodhja e panjohur
Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
119 shikime

Përshkrimi

Kerkohet kujdestare per nje te moshuar femer. Ndodhemi ne Tirane. Per informacione te tjera, nr cel. 069 42 88 950

Profili i Andonika Resulaj

Andonika Resulaj
Andonika Resulaj Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Andonika Resulaj (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Andonika Resulaj
  Andonika Resulaj
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ura Vasil Shanto, Tirane
  49.880406, -119.446663

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kujdestare per nje grua te moshuar nga Andonika Resulaj