Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kuzhiniere dhe Ndihmës kuzhiniere

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
39 shikime

Kontrolloni me shitësin
Kuzhiniere dhe Ndihmës kuzhiniere

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
39 shikime

Përshkrimi

Restoranti Gastro Organic kërkon të punësojë kuzhinier/e dhe ndihmës kuzhinier/e.
Kriteret e punës :

- Eksperiencë pune

- Të kenë etikë profesionale

- Të jenë të sjellshëm me stafin dhe klientët

Të interesuarit të kontaktojnë në +355 69 26 37 575.

Profili i Lova Marketing

Lova Marketing
Lova Marketing Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Lova Marketing (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Lova Marketing
  Lova Marketing
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori
  42.282762, -71.058753

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kuzhiniere dhe Ndihmës kuzhiniere
  Kontrolloni me shitësin Kuzhiniere dhe Ndihmës kuzhiniere nga Lova Marketing