Kontrolloni me shitësin
MAGAZINIERe

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
40 shikime

Kontrolloni me shitësin
MAGAZINIERe

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
40 shikime

Përshkrimi

MAGAZINIER/e

MEGATEK S.A, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punesoje ne kuader te zgjerimit te aktivitetit me projekte te reja ( Fashion Avenue & MERCATO Hipermarket):

Qëllimi i Pozicionit: Kryen proceset e shkarkimit, ngarkimit, amballazhimit dhe lëvizjeve të mallrave së magazines per aktivitetet e reja


Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

Edukimi: Të ketë përfunduar shkollën e mesme.
Eksperiencë pune: Prioritet do u jepet kandidatëve të cilët kanë punuar në pozicione të ngjashme në shpërndarje/magazinë.

Aftësitë:
• Të jetë i aftë të bëjë punë fizike.
• Të punojë në grup dhe individualisht

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV në adresën [email protected]/ ose kontaktoni ne numrin+355696065865
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania

Profili i Megatek S.A

Megatek S.A
Megatek S.A Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Megatek S.A (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Megatek S.A
  Megatek S.A
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Autostrada Tirane-Durres Km 7. Tirana, Albania, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  MAGAZINIERe
  Kontrolloni me shitësin MAGAZINIERe nga Megatek S.A