Kërko

Kontrolloni me shitësin
Major Security Ofron Vende Pune Per Roje Subjekti

Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
83 shikime

Kontrolloni me shitësin
Major Security Ofron Vende Pune Per Roje Subjekti

Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
83 shikime

Përshkrimi

Kompania Major Security prezanton nje oferte te re punesimi:

Roje

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:
Te ke moshen 35 deri ne 55 vjec.
Te kete eksperience pune si roje.
Te kete aftesi te mira komunikimi.
Ju mirepresim!
Telefon: 068 801 0101

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i Major Security

Major Security
Major Security Regjistruar për 4+ muaj 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Major Security (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Major Security
  Major Security
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.32349, 19.47127

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Major Security Ofron Vende Pune Per Roje Subjekti
  Kontrolloni me shitësin Major Security Ofron Vende Pune Per Roje Subjekti nga Major Security