Kërko

Pa pagesë
Ofrohet vend pune Agjent Shitjesh

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
49 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Ofrohet vend pune Agjent Shitjesh

Oferta Pune
Postuar 6 vjet më parë
49 shikime

Përshkrimi

Pespa Alumin SH.P.K shoqeri Leader ne prodhimin e sistemeve dhe produkteve te aluminit kerkon agjente shitje (meshkuj) per produktet e veta ne tregun Shqiptar ne qytetet: Tirane, Durres, Fier, Vlore, Elbasan, Shkoder, Kukes, Diber, Burrel, Korce, Pogradec, Gjirokaster, Sarande.
Aftesite qe duhet te kete aplikuesi:
- Njohje te mire te tregut ne fushen e aluminit
- Aftesi shume te mira negociuese
- Aftesi shume te mira bashkepunuese - me fokus ne performance dhe i orientuar drejt rezultateve
- Aftesi ne menaxhimin e kohes
- Aftesi shume te mira komunikuese
- Te kete leje drejtimi dhe automjet
- Mosha nga 25-40 vjec
Paga: 22.000-30.000 leke + % ne baze te shitjeve te realizuara
Te interesuarit te na kontaktojne ne:
E-mail: [email protected]
Tel: 0689018108

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia 14 Shkozet-Durres, Lagjia 14 Shkozet-Durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Ofrohet vend pune Agjent Shitjesh nga Anonim