Kërko

Kontrolloni me shitësin
Ofroj pozicion pune Berber

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
71 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Ofroj pozicion pune Berber

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
71 shikime

Përshkrimi

Mandi’s Style eshte ne kerkim te nje djali te punoj si berber/ndihmes te kete i shkathet edhe me deshire per te punuar. Nuk ka rendesi eksperienca si Berber pasi pranojm edhe kursant. Per ne rendesi ka vullneti edhe pasioni per kete profesion pune.
Per me teper kontaktoni ne numrin: 0697586683 ose DM ne instagram: Mandi’s Style

Profili i Anxhela

Anxhela
Anxhela Regjistruar për 7+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Anxhela (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Anxhela
  Anxhela
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Xhafzotaj, Perball Postes, Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.36213, 19.54407

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Ofroj pozicion pune Berber nga Anxhela