Kërko

Kontrolloni me shitësin
pjatalarëse Pizzaiolo dhe pjata e gatimit me akomodim me kosto të akomodimit falas të përfshira

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
71 shikime

Kontrolloni me shitësin
pjatalarëse Pizzaiolo dhe pjata e gatimit me akomodim me kosto të akomodimit falas të përfshira

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
71 shikime

Përshkrimi

pjatalarëse Pizzaiolo dhe pjata e gatimit me akomodim me kosto të akomodimit falas të përfshira

RL3 S.R.L. Punë me orar të plotë ose bufer Hotel dhe Restorant Piceria merr përsipër tani e tutje Për një kohë të pacaktuar: 2 kuzhinierë të plotë të picave: përgatitja e brumit dhe linja, shtrirja me dorë dhe 2 gatimi si në furrë me dru ashtu edhe në furrë elektrike. Është vlerësuar por. thelbësore, njohja e çdo gjuhe. 2 GATIM ME PËRVOJË Menytë a la carte të kuzhinës italiane dhe menutë e bufesë me përvojë. Njohja e gjuhes italiane eshte e vleresuar. OFRON: Kontratë të përhershme, ditë pushimi. Dhoma dhe bordi. Paga për t'u dakorduar: paga minimale e ofruar 3800 € por më e lartë për t'u rënë dakord bazuar në përvojën e fituar. 2 kameriere me eksperience ne restorant apo akullore te pakten 1 sezon dhe NJOHURI Italiane ose cdo oferte tjeter: Kontrate e perhershme, dite falas. Dhoma dhe bordi. Paga që duhet rënë dakord: paga minimale e ofruar 3800 € por më e lartë në bazë të përvojës së fituar dhe sugjerimeve të tjera. Për të gjitha informacionet kontaktoni, mundësisht përmes emailit [email protected]
bisedoni në telefon në whatsapp +41445867974 pa telefonatë
Ky njoftim u drejtohet te dy gjinive sipas ligjeve 903/77 dhe 125/91 dhe personave te te gjitha moshave dhe kombeve sipas dekretit legjislativ 217/10 na dergoni CV ne numrin whatsapp ose e-mail. dhe ne do të kthehemi tek ju për më shumë detaje

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Pukë, Shkodër, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Puke, Pukë, Shkodër, SHQIPERI
  42.04687, 19.87985

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  pjatalarëse Pizzaiolo dhe pjata e gatimit me akomodim me kosto të akomodimit falas të përfshira
  Kontrolloni me shitësin pjatalarëse Pizzaiolo dhe pjata e gatimit me akomodim me kosto të akomodimit falas të përfshira nga anonim