Kërko

Kontrolloni me shitësin
Puna Hotel Restorant bar piceri Paneli dhe akomodimi i përfshirë

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
164 shikime

Kontrolloni me shitësin
Puna Hotel Restorant bar piceri Paneli dhe akomodimi i përfshirë

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
164 shikime

Përshkrimi

Puna Hotel Restorant bar piceri Paneli dhe akomodimi i përfshirë

Oferta Pune Hotel me Ushqim dhe Akomodim

Working Tree Srl Në emër të hoteleve tona partnere 4 * - 5 *
ne jemi duke përzgjedhur stafin.
Aktualisht jemi në kërkim të Kuzhinierëve, Shef de Partie, Pizzaiolo, Kamerierë, Pastrues, Barista, Asistent Kuzhinier dhe Lavastovilje.

Profili ideal:
- Eksperiencë minimale
- Referencat në dispozicion
- Aftësi për të punuar në grup

Përfitimet:
e-mail:
whatsapp: +41445867974
- Akomodimi dhe ushqimi i përfshirë
- Nuk ka tarifa agjencie
Mendoni se i keni të gjitha veçoritë që po kërkojmë? Mos humbisni më kohë dhe aplikoni!

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Has, Kukës, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Has, Kukës, SHQIPERI
  42.19723, 20.41312

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Puna Hotel Restorant bar piceri Paneli dhe akomodimi i përfshirë
  Kontrolloni me shitësin Puna Hotel Restorant bar piceri Paneli dhe akomodimi i përfshirë nga anonim