Kërko

Kontrolloni me shitësin
Punë ofron restorant amp hotel me dhomë dhe ushqim

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
77 shikime

Kontrolloni me shitësin
Punë ofron restorant amp hotel me dhomë dhe ushqim

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
77 shikime

Përshkrimi

!!Punë ofron restorant & hotel me dhomë dhe ushqim

Restoranti dhe hoteli Chetzeron, (me transport me parkim te lehte) kerkojne kuzhiniere dhe asistente kuzhiniere Recepsioniste.
Pjatalarëse
Asistent marketingu
Kuzhinier i pavarur
Pica kuzhinierë të avancuar, për t'u përfshirë në brigadën tuaj të kuzhinës. Figura do të vendoset në një kontekst dinamik dhe në zhvillim të vazhdueshëm.

Orari i punës do të jetë me turne të vetëm ose në mbrëmje ose gjatë ditës.

Kërkesat e kërkuara:

- Eksperiencë në departamentin e sallatave / sanduiçeve / pjatave të ftohta dhe të nxehta / aperitivëve

- njohuri për manualin HACCP dhe procedurat e tij

- Me turne pune 6 dite ne jave

- ofrohet një kontratë bazuar në aftësitë reale të kandidatit

- Përfitimet: çmime të lidhura me performancën, kurse trajnimi dhe aktivitete të tjera që lidhen me angazhimin.

Të gjitha CV-të whatsapp + 41 44 586 79 74 duhet të dërgohen duke përfshirë autorizimin për përpunimin e të dhënave personale në përputhje me Rregulloren e BE-së nr. 2016/679 - GDPR dhe do të përdoret ekskluzivisht për përzgjedhjen në vazhdim.
Oferta e punës i referohet të dy gjinive sipas dispozitave të ligjeve 903/77 dhe 125/91.

Kontrata e punës: Me kohë të plotë, me afat të caktuar

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Dibër, Dibër, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Dibër, Dibër, SHQIPERI
  41.47281, 20.03023

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Punë ofron restorant amp hotel me dhomë dhe ushqim
  Kontrolloni me shitësin Punë ofron restorant amp hotel me dhomë dhe ushqim nga anonim