Kërko

Kontrolloni me shitësin
Qepëse linje prodhimi Prestari

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
88 shikime

Kontrolloni me shitësin
Qepëse linje prodhimi Prestari

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
88 shikime

Përshkrimi

Shkodër, ofrohet vend pune Qepëse Linje Prodhimi Këpucësh

Comfort Shoes shpall lajmërim pune për Qepëse Linje Prodhimi Këpucësh në Shkodër, Hot i Ri (Grudë), Juban, Pukë.

Rreth nesh:
“Comfort Shoes" operon në industrinë e prodhimit fason qepje kepucësh prej më shumë se 15 vitesh për marka to ndryshme nderkombëtare. Comfort Shoe ka të punësuar më shumë se 300 punonjës në lokacione të ndryshme, dy prej të cilave ndodhen në qytetin e Shkodrës, në Njësinë Rrethina, në Juban dhe një tjetër ambjent në qytetin e Pukës.

Pozicioni i punës: Qepëse linje prodhimi, Prestari

Kushte e punës:
• Paga dhe kushtet e punës janë shumë të mira
• Pushime të paguara dhe transport i garantuar
• Pranojmë punëtore me apo pa eksperiencë

Kontaktoni në nr:
+355 67 736 6362

Adresat:
• Hot i Ri, Grudë
• Zona Industriale, Shkodër
• Lagjja “Skanderbeg”, Shkodër
• Pukë
• Juban

Profili i Mario Curcija

Mario Curcija
Mario Curcija Regjistruar për 5+ muaj 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mario Curcija (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario Curcija
  Mario Curcija
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06912, 19.51383

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Qepëse linje prodhimi Prestari Qepëse linje prodhimi Prestari Qepëse linje prodhimi Prestari Qepëse linje prodhimi Prestari
  Kontrolloni me shitësin Qepëse linje prodhimi Prestari nga Mario Curcija