Kërko

Kontrolloni me shitësin
Ristorante amp Hotel and bar Firenze ofron mundesi punesimi sezonale ME BOND DHE AKOMODIMI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 8 muaj më parë
97 shikime

Kontrolloni me shitësin
Ristorante amp Hotel and bar Firenze ofron mundesi punesimi sezonale ME BOND DHE AKOMODIMI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 8 muaj më parë
97 shikime

Përshkrimi

Ristorante & Hotel and bar Firenze ofron mundesi punesimi sezonale ME BOND DHE AKOMODIMI

Ristorante & Hotel and bar Firenze kerkon te punesoje: -Gatjen e gatimit

-Ndhimes shef

-Piceri

-Kamerier

-Barist / e

-Recepsionistja

-PJATALARËSE

Fëmijët që jetojnë

Përparësi kanë kandidatët me përvojë të mëparshme pune

Jini të sjellshëm me stafin dhe klientët

Bëhuni të shkathët dhe më etikë profesionale ME BOND DHE AKOMODIM DHE USHQIM

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Kolonjë, Korçë, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kolonjë, Korçë, SHQIPERI
  40.58945, 20.76645

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ristorante amp Hotel and bar Firenze ofron mundesi punesimi sezonale ME BOND DHE AKOMODIMI
  Kontrolloni me shitësin Ristorante amp Hotel and bar Firenze ofron mundesi punesimi sezonale ME BOND DHE AKOMODIMI nga anonim