500.00 Euro €
SANITARE

Oferta Pune
Postuar 1 muaj më parë
35 shikime

500.00 Euro €
SANITARE

Oferta Pune
Postuar 1 muaj më parë
35 shikime

Përshkrimi

Eurostar Hotel Durres kerkon te punesoje:
- SANITARE
- Kushte shume te mira pune
- Paga e kenaqshme

Profili i Piero

Piero
Piero Regjistruar për 3+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi RRUGA PAVARESIA , 2002, RROTA KUQE, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Piero (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Piero
  Piero
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Pavaresia, 2002, Rrota Kuqe, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SANITARE
  500.00 Euro € SANITARE nga Piero