Kërko

70000.00 Lek
Shitese ne dyqan per produktet ENZO ATTINI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
47 shikime

70000.00 Lek
Shitese ne dyqan per produktet ENZO ATTINI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
47 shikime

Përshkrimi

Kompania ENZO ATTINI kerkon :
Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes.

✅ Kompania ENZO ATTINI ofron:
-Nje mjedis pune plot energji, vullnet te mire, bashkepunim, sfida, mundesi per te fituar dhe tu rritur.
-Trajnim i vazhdueshem brenda kompanise.
-Super mbeshtetje dhe sisteme per ta bere punen tuaj me te lehte
-Rritje financiare sipas sukseseve te perbashketa.
-Orari punes 7 ore, 1 dite ne jave pushim.

✅ PËRGJEGJËSITË KRYESORE:
- Të promovojë dhe të rrisë shitjen e produkteve dhe sherbimeve të kompanisë;
- Të kujdeset në mënyrë të detajuar për respektimin e politikave te shitjes dhe sherbimeve të Kompanisë;
- Të mbaj kontakte të vazhdueshme me klientët e kompanisë, me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit;

✅ KËRKESAT E PROFILIT:
- Preferohet te kete eksperience ne shitjen e produkteve ose sherbimeve.
- Te jete e komunikueshme, te dije te punoje ne grup dhe te menaxhoje me efikasitet rrjetin e klienteve te kompnanise;
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi;
- Njohuri e mire e Facebook/Instagram
- Preferohet nje Diplome unversitare, por jo e domosdoshme
- Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.


???? Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar: [email protected]

Suksese!

Showroomi zyrtar i Enzo Attini : Sheshi Wilson, Bllok
Zyrat e administrates te Enzo Attini : RR. MINE PEZA, ne Qender te Tiranes .TEL. +355676323440

Profili i ENZO ATTINI

ENZO ATTINI
ENZO ATTINI Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni ENZO ATTINI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ENZO ATTINI
  ENZO ATTINI
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr Mine Peza, 1000, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33205, 19.81084

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitese ne dyqan per produktet ENZO ATTINI
  70000.00 Lek Shitese ne dyqan per produktet ENZO ATTINI nga ENZO ATTINI