600.00 Euro €
SHOFER KAMIONI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
57 shikime

600.00 Euro €
SHOFER KAMIONI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
57 shikime

Përshkrimi

Kompania e
transportit WORK ITALI
kërkon të punësojë
shofer me patent CE
me përvojë pune.
kushte pune shumë të mira dhe afatgjat
me paga duke filluar max nga 600 € në javë.
NR kontakti: +355 676 053 771

Profili i Recruiting Work Italy

Recruiting Work Italy
Recruiting Work Italy Regjistruar për 1+ vit 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Recruiting Work Italy (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Recruiting Work Italy
  Recruiting Work Italy
  10 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, SHQIPERI
  41.28252, 19.45386

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHOFER KAMIONI
  600.00 Euro € SHOFER KAMIONI nga Recruiting Work Italy