660.00 Euro €
Shofer Kamioni

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
89 shikime
Nuk ka foto

660.00 Euro €
Shofer Kamioni

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
89 shikime

Përshkrimi

Kompania WorkItaly Kerkon te punesoj shofer te kategoris CE ... Bashkohuni me ne jemi kompani serioze me mbi 20vite eksperienc ne treg... go go ????????

Profili i Recruiting Work Italy

Recruiting Work Italy
Recruiting Work Italy Regjistruar për 1+ vit 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Recruiting Work Italy (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Recruiting Work Italy
  Recruiting Work Italy
  13 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 17 Rruga Prokop Sorra Durres, 2001, Tregu Industrial, Durrës, SHQIPERI
  41.31335, 19.44318

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  660.00 Euro € Shofer Kamioni nga Recruiting Work Italy