Kontrolloni me shitësin
Sistemuese Shitëse

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
156 shikime

Kontrolloni me shitësin
Sistemuese Shitëse

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
156 shikime

Përshkrimi

Shitës/e

MEGATEK S.A, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punesoje ne kuader te zgjerimit te aktivitetit me projekte te reja ( Fashion Avenue & MERCATO Hipermarket):


Detyrat dhe Përgjegjësitë:

• Mirëpret me etikë të lartë profesionale çdo Klient që interesohet për produktet e departamentit.
• Kupton nevojën e klientit përkatës
• Ndihmon klientin në gjetjen e produkteve për të cilat është i interesuar.
• Ofron keshilla, të cilat i vijnë në ndihmë Klientit, dhe u përgjigjet me dedikim pyetjeve të Klientit.
• Finalizon procesin e shitjeve të produkteve në përputhje me nevojën e Klientit.
• Në bashkëpunim me Supervizorin përkatës kontrollon ekzpozimin për të mbushur stokun dhe angazhohet në sistemin e stokut në nivelin e kërkuar.
• Rivendos në vendet e duhura të gjitha produktet të cilat janë vendosur në vendin e gabuar nga ana e Klientëve.
• Siguron informacion periodik mbi kërkesat e ndryshme nga klientët të cilin e raporton çdo ditë tek supervizori përkatës .
• Detyra të tjera siç nevojiten/kërkohen

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

Edukimi: Të ketë Diplomë universitare ose të jetë në proces.
Eksperiencë pune: Avantazh eksperiencat e ngjashme të punës

Aftësitë:

• Të jetë i/e gatshëm dhe i aftë të punojë në grup.
• Të pëlqejë punën me njerëzit.
• Të jetë i dobishëm dhe i sjellshëm.
• Të paturit e një paraqitje të denjë është kërkesë.


Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV në adresën [email protected]/ ose kontaktoni ne numrin +355696065865
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania

Profili i Megatek S.A

Megatek S.A
Megatek S.A Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Megatek S.A (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Megatek S.A
  Megatek S.A
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Autostrada Tirane-Durres Km 7. Tirana, Albania, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Sistemuese Shitëse
  Kontrolloni me shitësin Sistemuese Shitëse nga Megatek S.A