Kërko

900.00 Euro €
Ulqin, Kujdestare full time 900E

Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
70 shikime
Nuk ka foto

900.00 Euro €
Ulqin, Kujdestare full time 900E

Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
70 shikime

Përshkrimi

Kerkoj kujdestare (grua) qe te kujdeset 24/24 per hallen time 80 vjecare me Demence ele per tu kujdesur per babin tim 74 vjeqar. Kujdes per Hallen me shume. Babi ka nevoje vetëm për ushqim. Kujdestarja do te banoj ne shtepi me Hallen me dhome personale dhe banjo me vete. Kujdesi per Ambjentin ku qendrojne si dhe punt e shtepis.
Pagesa mujore: 900 Euro. Adresa: Velja Gorana, Ulcinj, Montenegro. Pushimi sipas mareveshjes. Te interesuarat mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 001-929-471-9445 ne Viber ose WhatsApp. Mosha 30 - 55 vjeç. Flm shum.

Atributet

Lloji: Të gjitha

Profili i MVS

MVS
MVS Regjistruar për 4+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni MVS (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  MVS
  MVS
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Velja Gorana, 85356, Ulqin, Montenegro, MALI I ZI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  900.00 Euro € Ulqin, Kujdestare full time 900E nga MVS