Kërko

2.00 Lek
Elbasan-Tiranë. Pak kosto!

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
319 shikime
Nuk ka foto

2.00 Lek
Elbasan-Tiranë. Pak kosto!

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
319 shikime

Përshkrimi

Transport Elbasan Tirane, nisja në mëngjes, kthimi pasdite. Theksoj se jam student, jo taxi, kërkoj vetëm të ndaj shpenzimet e rrugës, dhe nuk mar më shumë se 3 pasagjerë, me përjashtim të ndonjë rasti specifik. Pagesë e ulët. 067 561 8211

Kontaktoni Elb (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Elb
  Elb
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga E Kavajës, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2.00 Lek Elbasan-Tiranë. Pak kosto! nga Elb