Kërko

1000.00 Lek
Kurs Turqisht

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
235 shikime
Nuk ka foto

1000.00 Lek
Kurs Turqisht

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 3 vjet më parë
235 shikime

Përshkrimi

Nese po kerkoni te mesoni nje gjuhe te re, eshte mundesia e duhur. Ofroj kurse ne gjuhen turke per femije, adoleshente dhe te rritur ne te gjitha nivelet. Kontakto tani: [email protected]

Kontaktoni Anonymous (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonymous
  Anonymous
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1000.00 Lek Kurs Turqisht nga Anonymous