Kërko

350.00 Euro €
Shitet dron DJI MAVIC MINI Fly combo

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
213 shikime

350.00 Euro €
Shitet dron DJI MAVIC MINI Fly combo

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
213 shikime

Përshkrimi

Droni : DJI MAVIC MINI , FLY COMBO
3 bateri
Mbrojtese
Karikues
I perdorur shume pak, Ne gjendje perfekte

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Kontaktoni Juxhin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Juxhin
  Juxhin
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi Ri, 1001, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34195, 19.81459

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet dron DJI MAVIC MINI Fly combo Shitet dron DJI MAVIC MINI Fly combo
  350.00 Euro € Shitet dron DJI MAVIC MINI Fly combo nga Juxhin