500.00 Lek
Vaj ulliri bio

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 2 muaj më parë
39 shikime

500.00 Lek
Vaj ulliri bio

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 2 muaj më parë
39 shikime

Përshkrimi

Sapo kemi bere vajin e ullirit te varitetit Frontoi dhe Leçino.

Profili i Emiljano

Emiljano
Emiljano Regjistruar për 2+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Emiljano (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Emiljano
  Emiljano
  0 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lushnje, Lushnje
  40.92921, 19.70913

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vaj ulliri bio Vaj ulliri bio Vaj ulliri bio
  500.00 Lek Vaj ulliri bio nga Emiljano