Language:
EN
SQ
EN
Description
Kush nga ciftet deshiron nje kenaqsi te vecante dhe te papare nga nje masazhier?Jam mje masazhier nga tirana me banim ne athin per momentin jam ne tiran per pushime dhe kerkoj nje cifti ose femer te vetmuar qe te kalojm disa caste te bukura intime duke ju ber nje super masazh tantra kalarues dhe erotik me Vajrat e mia, jam shum sekret dhe i PASTER si dhe kam shtepin time ne tiran dhe jam vetem.tel.0686941295 si dhe 00306995025375 ky nr.esht edhe VIBER edhe what up edhe plus.flm dhe klb te gjith Send Message
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.