Kërko

Bej gojore dhe handjob, ne makine ose shpi.

QR CODE
Djemte kerkojne djem
Postuar 7 muaj më parë
4955 shikime

Bej gojore dhe handjob, ne makine ose shpi.

QR CODE
Djemte kerkojne djem
Postuar 7 muaj më parë
4955 shikime

Përshkrimi

Jam 23 vjec. I bukur , trup te bukur byth perfekte. Bej vetem gojore ne makin ose shtepi nese keni.Interesohem me shume per moshat mbi 45 vjec. Por dhe me te vegjel ska problem. Jetoj ne tirane , tek rruga 5 maji. 180 i gjat 58 kg. Sekret dhe serioz. Email: [email protected]

Profili i aris

aris
aris Regjistruar për 8+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni aris (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  aris
  aris
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  5 Maj, 1001, Tirane, Itali, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Bej gojore dhe handjob, ne makine ose shpi. Bej gojore dhe handjob, ne makine ose shpi.
  Bej gojore dhe handjob, ne makine ose shpi. nga aris