Language:
EN
SQ
EN
Description
Prsh jam nje djale nga shkodra 32 vjec .Kisha deshir ne njoft mami deri ne moshen 44 vjec per aventura.Jam shum simpatik dhe i bukur kush ka deshir tme shkruaje ne modul per takim . Send Message
No Photo
Kërkoj një mami!
Kërkoj grua të martuar ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Letra Amerikane
Pershendetje, jam nje d...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Kerkoj femer 18-35 per strapon. Jam Mashkull 33vjec
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.