Kërko

Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 2 javë më parë
309 shikime

Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 2 javë më parë
309 shikime

Përshkrimi

Cerco una compagna, anche con figli che viva a Durazzo. Sono Italiano ma vivo in Albania.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Giuseppe

Giuseppe
Giuseppe Regjistruar për 2+ javë 8 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Giuseppe (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Giuseppe
  Giuseppe
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ javë
  8 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qender, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.28252, 19.45386

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo
  Ciao sono Giuseppe ho 45 anni e vivo a Durazzo nga Giuseppe