Ckemi

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 3 muaj më parë
1525 shikime
Nuk ka foto

Ckemi

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 3 muaj më parë
1525 shikime

Përshkrimi

Përshkrimi Pershendetje , kerkoj mami nga tirana te cilat duan te kalojne dicka intime dhe mbi te gjitha cdo gje te mbetet sekret , me kontaktoni ne 0695797107

Profili i Anonymos

Anonymos
Anonymos Regjistruar për 3+ muaj 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Anonymos (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Anonymos
  Anonymos
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ckemi nga Anonymos