Cun i Ri Hot

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
305 shikime
Nuk ka foto

Cun i Ri Hot

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
305 shikime

Përshkrimi

Pershendetje !Jam nje djale nga shkodra ,jam shum simpatik dhe i pashem kerkoj te njihem me femra ,goca ose mami beqare ose te martuara per lidhje sekrete.Mosha deri ne 45 vjece .Me kontaktoni ne modul ktu te faqja ose insta shkodrano_shkoder

Profili i Neljan

Neljan
Neljan Regjistruar për 1+ vit 1 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Neljan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Neljan
  Neljan
  62 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.05288, 19.53435

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Cun i Ri Hot nga Neljan