Interesohem per vajze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
196 shikime
Nuk ka foto

Interesohem per vajze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
196 shikime

Përshkrimi

Prsh jam nga tirana do doja te kisha njohje takim me vajze .me kontaktoni per me shum ju mirpres

Atributet

Lloji: Të gjitha

Profili i Klevi alia

Klevi alia
Klevi alia Regjistruar për 9+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Klevi alia (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Klevi alia
  Klevi alia
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirana, Kudo, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Interesohem per vajze nga Klevi alia