Jam mashkuĺl

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
510 shikime
Nuk ka foto

Jam mashkuĺl

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
510 shikime

Përshkrimi

Pershendetje jam mashkull i moshes 30 vjecare me trup te rregullt ,jam i interesuar per femer si dhe kam eksperinca te mepareshme ne mardhenje treshe ,nese deshironi mund te me konaktoni ne email ose whatssap 0684393934


Jo meshkuj

Profili i Flori

Flori
Flori Regjistruar për 3+ vjet 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Flori (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Flori
  Flori
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jam mashkuĺl nga Flori