Jam nje zoteri 49 vjec

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 10 muaj më parë
335 shikime
Nuk ka foto

Jam nje zoteri 49 vjec

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 10 muaj më parë
335 shikime

Përshkrimi

Jam nje zoteri qytetar.Jam mire ekonomikisht.Kerkoj te njihem me nje vajze me kulture qytetare per lidhje

Profili i Mario

Mario
Mario Regjistruar për 2+ vjet 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mario (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario
  Mario
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qender, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jam nje zoteri 49 vjec nga Mario