Kërko

Ka ndonje femer te mire ketej per takime per tu shoqeruar esht vere ka lezet tani

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
92 shikime
Nuk ka foto

Ka ndonje femer te mire ketej per takime per tu shoqeruar esht vere ka lezet tani

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
92 shikime

Përshkrimi

Ka ndonje femer per takime per tu shoqeruar ndonje bukuroshe e lezetshme e qe di cfare do nga jeta e ka qellimet e qarta ne ato qe kerkon dhe qe pelqen dicka te re kreative ekzaltuese nese e ndjen veten tek dy vargje kontakto thnx

Atributet

Lloji: Të gjitha

Profili i Tare

Tare
Tare Regjistruar për 3+ vjet 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Tare (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Tare
  Tare
  5 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durres Pallat Sportit, 100101, Durres, Bota, DIASPORA
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ka ndonje femer te mire ketej per takime per tu shoqeruar esht vere ka lezet tani nga Tare