Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Jetoj ne Tirane (strapon e kam vet) ofroj 5000L (te reja) per 30min. Jam i paster dhe totalisht sekret.
Faleminderit.

Kontakt ne email:
[email protected]

fb messenger:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100070173122509 Send Message
Ofrohet vend pune për Inxhinier Elektrik/Elektronik/Mekanik/Mekatronik
Check with seller
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Djali Simpatik
Pershendetje ,jam nje d...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.