Kërko

Kerkoj femer per lidhje serioze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
149 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj femer per lidhje serioze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
149 shikime

Përshkrimi

Jam nje djale 38 vjec dhe Po kerkoj te lidhem me nje femer te moshes tek te 30 qe te kete qellime serioze, pa femije dhe jo budallacka ju lutem
+355 69 488 8037 Whatsapp

Profili i Mario

Mario
Mario Regjistruar për 2+ vjet 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mario (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario
  Mario
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Milano, Milano, DIASPORA
  45.46362, 9.18812

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj femer per lidhje serioze nga Mario