Kerkoj mami per takime

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 11 muaj më parë
255 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj mami per takime

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 11 muaj më parë
255 shikime

Përshkrimi

Jam 32 vjec kerkoj zonja deri ne 50 vjece per takime romantike 0695328456

Profili i NERTIAN

NERTIAN
NERTIAN Regjistruar për 1+ vit 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni NERTIAN (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  NERTIAN
  NERTIAN
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Fier ALBANYA, Fier, Fier, Fier, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj mami per takime nga NERTIAN