Kerkoj nje lidhje pa kushte

Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
3072 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj nje lidhje pa kushte

Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
3072 shikime

Përshkrimi

Jam rimi 34 vj. Kerkoj dike tme dhuroj dhe ti dhuroj dashuri te si qertet. Jam i arsimur i pashem. Mire ekonomikisht. Dhjesht me mu gon dikush tme dhurojw dashuri dhe ti dhuroj dashuri 0693537200

Profili i B

anonim
B Regjistruar për 1+ vit 3 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  21 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  3 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Yzberisht, Yzberisht
  40.321405, 44.481389

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj nje lidhje pa kushte nga anonim