Kërko

Kerkoj nje lidhje serioze j

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
2087 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj nje lidhje serioze j

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
2087 shikime

Përshkrimi

Pershendetje kerkoj nje vajz/mami per lidhje serioze jam 37 vjeq
Jam me pushime ne shkoder
Vetem serioze
Me shkruj tek maili
[email protected]

Profili i Elton

Elton
Elton Regjistruar për 4+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Elton (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Elton
  Elton
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.05288, 19.53435

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj nje lidhje serioze j nga Elton