Kërko

Kerkoj nje vajze nen 20 vjece serioze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 3 muaj më parë
343 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj nje vajze nen 20 vjece serioze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 3 muaj më parë
343 shikime

Përshkrimi

Per lidhje serioze

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i Shkodra boy

Shkodra boy
Shkodra boy Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

Kontaktoni Shkodra boy (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shkodra boy
  Shkodra boy
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.05288, 19.53435

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj nje vajze nen 20 vjece serioze nga Shkodra boy