Language:
EN
SQ
EN
Description
Persh.
Jam nje djale, nga Shkodra! Kerkoj nje shoqe, qe ndihet vetem edhe vetmuar, per tu plotesuar me nje mik, te sinqerte!! Gjithcka qe bej, e bej me zemer keshtu nese me njihni nuk do ju zhgenjej! Ska rendesi as mosha as statusi!!
Jam bjond, 1.75cm i gjate, trup sportiv, 77 kg. Shume i paster, dhe i thjeshte!
Me shkruani ne whatsupp, ‪+355 69 534 7118‬ Send Message
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.