King Shkodra

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 2 muaj më parë
150 shikime
Nuk ka foto

King Shkodra

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 2 muaj më parë
150 shikime

Përshkrimi

Prsh si jeni ! Jam nje djale simpatik nga shkodra. Kisha deshir te njihja mami beqare ose dhe te martuara per lidhje sekrete per aventura . Jam shum i pashem ,simpatik dhe i sjellshem .Kisha dasht te njihja nje person serioz dhe sekret po me kto tipare qe kam une . Jam 1:93 i gjate brun simpatik per me teper ju dergoj foto nprivat . Me shkruani ktu te faqja ose ne insta shkodrano_shkoder Flm .

Profili i Neljan

Neljan
Neljan Regjistruar për 1+ vit 1 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Neljan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Neljan
  Neljan
  62 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  King Shkodra nga Neljan