Kushtrim Zmr

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 10 muaj më parë
590 shikime
Nuk ka foto

Kushtrim Zmr

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Djemte kerkojne vajza
Postuar 10 muaj më parë
590 shikime

Përshkrimi

Përshkrimi Prsh jam nje djale i ri ,kerkoj mami simpatike ose femra te reja per takime intime deri ne moshe 45 vjece.Jam shum i pashem brun dy meter ,shum simpatik dhe shum i eger ne shtrat . Kush ka deshir te kalojm momente te bukura tme shkruajne ne modul ktu ne privat ose ne insta aventurier_shkoder. Ju mirpres .

Profili i Neljan

Neljan
Neljan Regjistruar për 1+ vit 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Neljan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Neljan
  Neljan
  63 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kushtrim Zmr nga Neljan