Language:
EN
SQ
EN
Description
Pershendetje, jam nje djal 28 vjec, jetoj ne Amerike prej shume kohesh gjithashtu jam me letra te rregullta, zoteroj disa biznese dhe prona si ne Amerike & Tirane.
Jam arkitekt i licensuar ne New York.
kerkoj te njoh nje vajze per lidhje serioze dhe te jet simpatike. Send Message
Kerkoj femer 18-35 per strapon. Jam Mashkull 33vjec
Learn more
Te gjitha qytetet
Ofrohet vend pune për Inxhinier Elektrik/Elektronik/Mekanik/Mekatronik
Check with seller
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Djali Simpatik
Pershendetje ,jam nje d...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.