Kërko

Lidheje sekrete me femra per qejf

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
504 shikime
Nuk ka foto

Lidheje sekrete me femra per qejf

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
504 shikime

Përshkrimi

jeta eshte e shkurter duhet shijuar,,,,kush e ndjen veten le te me shkruaj,,,vetem lidhje me femra.....flm

Profili i Mario

Mario
Mario Regjistruar për 5+ muaj 23 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mario (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario
  Mario
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  23 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lidheje sekrete me femra per qejf nga Mario