lidhje serioze martesore

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
269 shikime
Nuk ka foto

lidhje serioze martesore

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
269 shikime

Përshkrimi

jam mili kerkoj nje grua per lidhje serioze martesore . jam nga prishtina. jam i punsuar nuk kam femij. kontakt viber whatsap +383 44 411 642 apo email [email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i mili

mili
mili Regjistruar për 3+ vjet 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi [email protected], Prishtine, Kosova, KOSOVA

Kontaktoni mili (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  mili
  mili
  42 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Prishtine, 10000, Prishtine, Prishtine, Kosova, KOSOVA
  42.64109, 21.17759

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  lidhje serioze martesore nga mili