Shitësi e ka shënuar këtë listim si SHITUR

Lidhje serioze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 2 muaj më parë
229 shikime
Nuk ka foto

Lidhje serioze

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 2 muaj më parë
229 shikime

Përshkrimi


Pershendetje!
Jam nje djale 34 vjec, kerkoj nje vajze per lidhje serioze. Jetoj ne Gjermani. Kush eshte e interesuar te me shkruaj.

Profili i Neoo

Neoo
Neoo Regjistruar për 2+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Neoo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Neoo
  Neoo
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vlorë, Vlorë, SHQIPERI
  40.47541, 19.37736

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lidhje serioze nga Neoo