Masazh relaksues

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 6 muaj më parë
791 shikime
Nuk ka foto

Masazh relaksues

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 6 muaj më parë
791 shikime

Përshkrimi

Ofroj masazh per femra te cilat kan nevoje

I komunikushem dhe korrekt vetem femra


0685300490 per info wassap

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Arbri

Arbri
Arbri Regjistruar për 2+ vjet 19 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Arbri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arbri
  Arbri
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  19 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Brryli, 11111, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Masazh relaksues nga Arbri