Masazhator vete per FEMRAT

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
356 shikime

Masazhator vete per FEMRAT

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 4 muaj më parë
356 shikime

Përshkrimi

Jam masazhator profesionist 36 vj, sportiv me K19, vete ju bej femrave cfaredo moshe, mjafton te ma kerkojne. Vij ne ambjentet tuaja. Kam dhe surpriza. Nuk do zhgenjeheni. Te mos marrin meshkujt dhe gay bllok. Ernesto 0693990745 vetem mesazhe si fillim

Profili i ernesto

ernesto
ernesto Regjistruar për 9+ muaj 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni ernesto (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ernesto
  ernesto
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Angli, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Masazhator vete per FEMRAT
  Masazhator vete per FEMRAT nga ernesto