Kërko

Nese doni qef dhe sekret me shkruani bledi 007

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 5 muaj më parë
667 shikime
Nuk ka foto

Nese doni qef dhe sekret me shkruani bledi 007

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 5 muaj më parë
667 shikime

Përshkrimi

Jam mashkull i plotesuar .kerkoj femra qe dine cfare duan nga nje mashkull

Me shkruani bledi007 instagram

Profili i Bledi Bledi

Bledi Bledi
Bledi Bledi Regjistruar për 3+ vjet 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Bledi Bledi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Bledi Bledi
  Bledi Bledi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Nese doni qef dhe sekret me shkruani bledi 007 nga Bledi Bledi